Pierwsza w Polsce fabryka SaarGummi Group

22 września 2022

W dniu 22 września odbyła się uroczystość wbudowania kamienia węgielnego pod nową i pierwszą w Polsce fabrykę SaarGummi Group. W uroczystości oprócz reprezentantów SaarGummi i dewelopera – DL Invest wzięli także udział liczni goście, w tym Burmistrz Sędziszowa Małopolskiego, Wice Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wicewojewoda Podkarpacki, poseł na Sejm i senator. NWN reprezentował partner adwokat Radosław Nikiel odpowiedzialny z naszej strony za obsługę prawną tego projektu.

Co warte podkreślenia obiekt przeznaczony dla SaarGummi realizowany jest z udziałem dewelopera – DL Invest w standardzie „zielonego budownictwa” wyznaczonym przez certyfikat BREEAM.

To już kolejna obsługiwana przez nas w tym roku inwestycja zagraniczna w zakład produkcyjny na terenie Polski. Część tych inwestycji realizowana była w całości przez naszych klientów na własnym terenie, a część realizowana jest przy współpracy z deweloperami. W zależności od modelu zmianie ulegał zakres naszego wsparcia. W wypadku inwestycji w całości własnych w grę wchodziła pomoc przy nabywaniu nieruchomości, przy uzyskiwaniu niezbędnych pozwoleń i przy kontraktowaniu robót budowlanych. W razie współpracy z deweloperem nasza rola głównie dotyczyła kontraktowania umów najmu i wsparcia przy wykonywaniu tych umów. Obok tego niejednokrotnie wpieramy przy otwieraniu w Polsce działalności (spółki, oddziały spółek zagranicznych), a także przy uruchamianiu działalności operacyjnej i produkcyjnej, zatrudnianiu etc. 

NWN na torze

Mijający tydzień upłynął nam szybko, żeby nie powiedzieć błyskawicznie 🙂 Aby odreagować

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .

KRAKÓW

Rekrutujemy!

Poszukujemy do biura w Krakowie osoby z uprawnieniami adwokata/radcy prawnego.