Vive la France!

18 lipca 2023

W ubiegły piątek 14 lipca mieliśmy ogromną przyjemność gościć w Willi Decjusza na obchodach Narodowego Święta Francji, organizowanych przez Konsulat Generalny Francji i na zaproszenie Rector Polska, filii francuskiej grupy Rector Lesage, lidera produkcji prefabrykatów betonowych, działającego w Polsce od 2003 roku.

Tegoroczne święto było wyjątkowe z racji zbliżającego się zakończenia misji dyplomatycznej przez aktualną Konsul Anne Schmidt -Riou, której kadencja przypadła na tak niełatwy czas. Podziękowania konsul przyjęła od znakomitych gości, m.in. Prezydenta Majchrowskiego, I wicewojewody małopolski Ryszarda Pagacza, a także Konsula Generalnego Ukrainy, Niemiec oraz Austrii.

Była to jak co roku, świetna okazja do spotkania starych, dobrych przyjaciół i znajomych oraz nawiązania wielu nowych kontaktów w kręgu frankofilów. Kancelaria NWN z doświadczonym działem francuskojęzycznym odnajduje się w tym gronie doskonale.

Dziękujemy raz jeszcze za zaproszenie i wspaniały wieczór!

NWN na torze

Mijający tydzień upłynął nam szybko, żeby nie powiedzieć błyskawicznie 🙂 Aby odreagować

Deal done!

Zakończyliśmy kolejny ciekawy projekt! Tym razem wspieraliśmy Altios przy międzynarodowej transakcji zakupu

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .

KRAKÓW

Rekrutujemy!

Poszukujemy do biura w Krakowie osoby z uprawnieniami adwokata/radcy prawnego.

WARSZAWA

Rekrutujemy!

Poszukujemy prawnika na stanowisko Junior Associate do naszego zespołu w Warszawie.