Z życia kancelarii – nowy wspólnik, nowa firma, nowe logo…

21 września 2020

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że od 1 września br. w roli nowego wspólnika dołączył do nas radca prawny Piotr Noworyta.

Piotr był już z nami związany przed wielu laty, będąc jeszcze aplikantem, po czym przez 12 lat prowadził własną praktykę, współpracując z nami przy wybranych projektach. Ma za sobą łącznie blisko 20 lat doświadczeń zawodowych. Znamy Go jako znakomitego prawnika, posiadającego umiejętność skutecznego rozwiązywania nawet najtrudniejszych spraw, będącego jednocześnie gwarancją profesjonalizmu i najwyższych standardów zawodowych. Prywatnie znamy Go jako dobrego, życzliwego kolegę o dużym poczuciu humoru i wszechstronnego sportowca.

Piotr odpowiadać będzie za sprawy z szeroko rozumianego zakresu funkcjonowania spółek handlowych, a w szczególności dotyczące zakładania, zbywania, łączenia i przejmowania spółek, regulowania relacji między wspólnikami/akcjonariuszami oraz spory między nimi.

Nową wartością będzie niewątpliwie Jego bogate doświadczenie i zaangażowanie w obsługę prawną klientów z obszaru francuskojęzycznego i związaną z tym obsługę inwestycji.

Z uwagi na dotychczasowe bogate doświadczenia, Piotr będzie także zajmował się kontraktowaniem w działalności operacyjnej przedsiębiorców oraz zagadnieniami zgodności działalności gospodarczej z prawem (compliance).

Zmiany w gronie wspólników doprowadziły do równoczesnej zmiany firmy naszej spółki na:

Nikiel Wójcik Noworyta sp.j.

To z kolei skłoniło nas do zmiany naszego logo, które liczymy, że spotka się z ciepłym przyjęciem przez Państwa.

Ale to nie koniec zmian, gdyż jesteśmy w trakcie prac nad naszą nową witryną internetową, a także nad nowymi ofertami dla naszych obecnych i przyszłych Klientów.

Radosław Nikiel – adwokat, wspólnik zarządzający

Bartosz Wójcik – adwokat, wspólnik

NWN na torze

Mijający tydzień upłynął nam szybko, żeby nie powiedzieć błyskawicznie 🙂 Aby odreagować

Strona przechowuje oraz uzyskuje dostęp do informacji już przechowywanej w urządzeniu użytkownika wykorzystując mechanizm plików cookies. Akceptacja lub brak zgody na wykorzystywanie plików cookies odbywa się za pomocą ustawień przeglądarki. Więcej informacji w naszej Polityce Prywatności .

KRAKÓW

Rekrutujemy!

Poszukujemy do biura w Krakowie osoby z uprawnieniami adwokata/radcy prawnego.